Strona główna

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę, że awaria każdej ważnej części zamiennej wystarczy, aby unieruchomić całe auto. Z małej usterki może szybko zrobić się bardzo duża i niezwykle kosztowna. Wiadomo też, że nie ma aut, które choć raz na jakiś czas nie potrzebują mniejszej lub większej naprawy. To zawsze wiąże się z zakupem i wymianą części samochodowych. Ich jakość, dobór i cena mają kluczowe znaczenie. To od nich zależy, czy naprawa lub serwis samochodu przyniesie właścicielowi auta satysfakcję z dalszej eksploatacji samochodu. Dlatego ważne jest, aby znać sprawdzony sklep z częściami samochodowymi. Partnera na którym możesz polegać w kwestii doboru części samochodowych również tych nietypowych. . Takim właśnie godnym zaufania punktem jest firma Auto-Fiat Andrzej Górnicz w Gliwicach

Na motoryzacyjny rynku działamy już od wielu lat. Od samego początku nasz sklep oferuje części samochodowe dla mieszkańców Gliwic i okolic . Zawsze możesz być pewnym fachowej wiedzy, doświadczenia i stuprocentowego zaangażowania w obsługę naszych Klientów.

Każde zlecenie jest dla nas ważne. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest móc korzystać ze swojego auta, unikając awarii i niepotrzebnych przestojów. Dlatego w naszej pracy stawiamy na kompleksowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Posiadamy w swojej ofercie części zamienne do Fiata, Alfa Romeo i Lanci – nowe oraz używane. Ponadto możemy się pochwalić doświadczeniem w realizacji trudnych, nietypowych zleceń, którym nie każdy sklep motoryzacyjny potrafiłby sprostać. Wszystko to czyni nasz sklep z częściami samochodowymi w Gliwicach godnym zaufania. Z naszych usług warto korzystać. Potwierdzają to codziennie nasi stali Klienci. Dlatego trafiają do nas nie tylko mieszkańcy Gliwic, ale także osoby z Zabrza i okolic, poszukujące części do Fiata, Alfa Romeo i Lanci.